Pohled jako pozvánka do zahrady
24. 5. 2019

Oslovila vás myšlenka Měsíce školních zahrad a chcete oslavit mezinárodní svátek školních zahrad? Pojďte se školou ven. A dejte o sobě vědět! Přidejte svou školní zahradu na mapu „Školní zahrada“. Sdílejte své zkušenosti a nápady, příběhy, reportáže, fotky a videa. Připojte si banner k Měsíci školních zahrad do svého emailového podpisu anebo pošlete pohled. Pohled jako pozvánku do zahrady.

V letošním Měsíci školních zahrad mají děti i učitelé možnost vytvořit a poslat pohled jako pozvánku do zahrady. Jděte s dětmi ven a nechte je tvořit. Jděte s dětmi ven a nechte je namalovat to, co mají venku rádi. 

Jak na to:

a) VYROBIT   

Vytvořte s dětmi (nejlépe v zahradě) pohledy, které lákají vyrazit do zeleně (na zahradu, dvorek, louku, park, trávník před domem).


b) POSLAT   

Pošlete pohledy někomu, koho chcete nalákat/vylákat ven do zahrady. Můžete pozvat své přátele, rodiče, vedlejší třídu, paní ředitelku, někoho ze zastupitelstva nebo kolemjdoucí. Záleží na vás, koho a kam pozvete.

c) SDÍLET  

Budeme rádi, když pošlete jeden z pohledů i do Nadace Proměny Karla Komárka. Adresa: Vinohradská 1511/230, 100 00 Praha 10.

Máme velkou radost, protože pohledy od vás již nacházíme v naší poštovní schránce. I díky nim víme, že vy o nás také víte. Pozvěte někoho dalšího ven, pošlete mu pohled. 

Pohled jako pozvánka do zahrady

fotogalerie

Související články