Chci se zapojit

Oslovila vás myšlenka této kampaně a chcete se přidat k celosvětové síti škol, které v květnu vyrážejí na zahrady a hřiště? Jste tam se školou běžně a máte nápady na rozdávání? Ať tak či tak, dejte o sobě vědět!
Jak na to?

Přidejte svou školní zahradu na mapu níže (pokračujte přes tlačítko „Přidat místo" a z rozbalovacího seznamu kategorií si vyberte „Zapojujeme se do Měsíce školních zahrad"). Chcete navíc sdílet své zkušenosti, příběhy, reportáže, fotky či videa? Můžete je:

Pro ty nejaktivnější a nejnápaditější z vás, kteří se s námi o své zážitky ze školní zahrady podělí, chystáme odměnu v podobě vzdělávacích materiálů a poukázek na akce pro děti i dospělé z nabídky českých partnerů kampaně.

Cílem je zmapovat nejen zapojené školy, ale především různorodé možnosti, které školní zahrady nabízejí. Věříme, že se tak i díky vám podaří více upozornit na to, jaký poklad pro naši společnost představují. 
 

Nevíte, jak přidat vaši školu na mapu, nebo potřebujete změnit polohu značky? Technické dotazy směřujte na adresu: martin.kriz@chaloupky.cz